Position
SW Architect
Place
Bratislava, Home office
Starting from
Employment type
Salary
from 4000EUR
Details
Skvela prilezitost pre senior SW architekta, ktoreho bude cakat obrovska vyzva v podobe tvorby 3 generacie SW pre business.

Aké sú zodpovednosti?

Tvorba a prijímanie rozhodnutí pre vývoj softvéru, tvorba architektonických prístupov pri návrhoch a implementácii SW produktu.

Náplň práce a zodpovednosti:
Definovanie všetkých aspektov vývoja – od vhodnej technológie a toku práce až po štandardy kódovania
Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri určovaní požiadaviek na nový softvér a súvisiace aplikácie
Tvorba návrhov architektúry, funkcií a používateľského rozhrania požadovaného produktu a ich implementácia
Vývoj kvalitných produktových špecifikácií s dôrazom na systémovú integráciu produktu, a ich praktické uplatnenie v rutine u zákazníkov
Komunikácia všetkých konceptov a pokynov s vývojovým tímom
Dohľad nad pokrokom vývojového tímu, s cieľom zabezpečiť súlad s pôvodným, zamýšľaným dizajnom a architektúrou
Technické poradenstvo a koučovanie vývojárov a SW inžinierov ohľadom technológií a architektúry
Zaistenie, aby softvér spĺňal všetky požiadavky na kvalitu, bezpečnosť, modifikovateľnosť, rozšíriteľnosť atď.
Schvaľovanie finálneho produktu/verzie pred uvedením na trh.
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Skúsenosti s rolou softvérový architekt sú vítané
Orientácia na zákazníka
Vynikajúce znalosti o dizajne a architektúre softvéru a aplikácií
Skúsenosti s vývojom a programovaním softvéru v rôznych jazykoch:
Znalosť C#, .NET Framework, Winforms podmienkou
Znalosť SQL, PL/SQL výhodou
Znalosť: .NET Core, Angular, REST API výhodou
Skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum
Znalosť UML a ďalších metód modelovania
Porozumenie princípov a skúsenosť s HTML / CSS, JavaScript a UI / UX
Vnímanie a porozumenie princípov zabezpečenia kvality softvéru
Technické myslenie s veľkým dôrazom na detail
Schopnosť pracovať samostatne a manažovať si svoj čas, no súčasne byť silným tímovým hráčom a zdieľať informácie
Skúsenosť s riadením projektov a riadením rizík
Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
Znalosť anglického jazyka – porozumenie písaného textu
Send us your CV
Name / Surname*
Phone*
Message
I accept privacy statement*

Fill out an application form and we will get back to you within 48 hours.

Make a change with us.

I am interested in:

Name / Surname *

I accept privacy statement *